“کافی نیوز” هفته نامه سرگرمی کافه ها و رستوران ها است. هر هفته، به صورت رایگان در حدود پانصد کافه و رستوران توزیع می‌شود. هر کسی ترکیبی از خبرهای سرگرم کننده، تریویا، طالع بینی و سایر مطالبی که در آن منتشر می شود را دوست دارد. هر نسخه از “کافی نیوز” بر اساس جامعه و منطقه ای که در آن منتشر می شود، حاوی ۳۲ باکس تبلیغاتی است که اختصاص به تجارت های کوچک و متوسط و همچنین استارت آپ های آن منطقه دارد. در “کافی نیوز” از هر نوع کسب و کار، فقط یک باکس تبلیغاتی اختصاص داده می شود. این بدان معناست که در هر ورژن (نسخه) از مناطق “کافی نیوز” تبلیغات متنوع و منحصر به فردی چاپ می شود.

“کافی نیوز” در تهران بر مبنای چهار منطقه شمال، شمیرانات، مرکز و غرب، در چهار ورژن (نسخه) محتوایی و تبلیغاتی مجزا چاپ می شود. همینطور شهرهای رشت و بابل نیز، نمایندگان شهرستان “کافی نیوز” هستند. به صورتی که محتوای هر منطقه با توجه به نیاز و علایق فرهنگی آن انتخاب می شود. محیط آرام کافه ها و زمانی که مهمان های کافه ها برای استراحت و مطالعه دارند، فرصتی مناسب برای شناساندن محصولات و خدمات صاحبان تجارت است که به وسیله “کافی نیوز” می توان از آن بهره برد.

تخفیف ویژه

با عضویت در خبرنامه "کافی نیوز" می توانید در قرعه کشی هفتگی شرکت کنید و از تخفیف ویژه کافی شاپ منتخب هفته بهره مند گردید
عضویت در خبرنامه
تایید عضویت
close-link